Wyszukaj spośród 11955 ofert pracy

Agile Coach

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.

Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Agile Coach

Zadania:
  • wpieranie organizacji w transformacji struktury i kultury organizacyjnej zgodnie z założeniami Agile,
  • wdrażanie metod pracy takich jak: Scrum, Kanban oraz metodyk skalujących: Nexus, SAFE, DSDM,
  • dbanie o efektywne wykorzystanie narzędzi związanych z metodykami Agile: visual management, zarządzanie backlogiem, prototypowanie, budowanie MVP,
  • budowanie efektywnych, interdyscyplinarnych zespołów poprzez edukację, mentoring oraz coaching członków Scrumu, Scrum Masterów oraz Product Ownerów,
  • współpracę z wyższą kadrą menedżerską w celu usprawniania procesów i budowania środowiska wzmacniającego samoorganizację i transparentną komunikację,
  • rekomendowanie miar efektywności i wzmacnianie procesu empirycznego (opartego o miary),
  • dbanie o spójność podejścia Agile w organizacji poprzez prowadzenie warsztatów, przygotowywanie materiałów edukacyjnych oraz działania komunikacyjne na poziomie organizacji.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w Agile,
  • znajomość metodyki Scrum (mile widziana certyfikacja związana z Scrum np. PSM1 lub PSPO1),
  • znajomość założeń i narzędzi coachingowych/zarządzania zmianą,
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności facylitacji zespołów (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów),
  • umiejętności rozwiązywania konfliktów/przekazywania trudnej informacji zwrotnej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • proaktywność i niezależność w działaniu,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w roli Scrum Mastera lub Product Ownera.
Będziesz mógł skorzystać z:
  • indywidualnej ścieżki rozwoju - dwustronny feedback,
  • platformy e-learningowej, żeby być na czasie z nowinkami IT
  • bonusu relokacyjnego, jeśli potrzebujesz,
  • pakietu Multisport, żebyś zawsze był w formie
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Gdzie szukać pracy jako Agile Coach

Jaka oferta pracy na stanowisku: Agile Coach w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Agile Coach Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Agile Coach, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
NBC Sp. z o.o.

Praca Agile Coach, Warszawa