Mechanik do utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Lokalizacja: Diest , Flandria
Praca Mechanik do utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik do utrzymania ruchu


Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało wykonywanie przeglądów technicznych maszyn tj. wózki widłowe, ładowarki teleskopowe czy podnośniki nożycowe. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za prace konserwatorskie i naprawę silników Diesla, instalacji LPG czy układów hydraulicznych. Bardzo ważne będzie przestrzeganie zasad BHP na stanowisku pracy.

Wymagania

Oczekujemy wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku mechanika lub elektromechanika. Mile widziana będzie znajomość naprawy maszyn takich jak wózki widłowe, platformy robocze czy podnośniki jak i sama wiedza na ich temat. Niezbędnym jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem.

Oferujemy

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie od 15,00 euro brutto za godzinę, dwutygodniowy urlop wakacyjny jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie jest organizowane poprzez Naszego polskojęzycznego Koordynatora, który znajduje się w Belgii. Dodatkowo za polecenie Nam drugiej osoby możliwy bonus pieniężny!


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 149 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mechanik do utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik do utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii w miejscowości: Diest jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik do utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik do utrzymania ruchu - 15,00 euro/h - Praca w Belgii, praca w Diest dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.