Wyszukaj spośród 10265 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Infolinia połączeń przychodzących bez sprzedaży!

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Poszukujemy pracowników na stanowisko Telefonicznego Doradcy Klienta. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami i poszukujemy ludzi, którzy nie boją się wyzwań i marzą o tym, aby poszerzyć swoje umiejętności oraz zdobyć cenne doświadczenie.

Jeżeli, jesteś osobą, która jest pozytywnie nastawiona do nowych zadań i wyzwań, lubi pracę z ludźmi, to właśnie Ciebie szukamy!

Zadania:
  • obsługa klienta
  • udzielanie kompleksowych odpowiedzi na pytania klientów
  • obsługa klienta zgodnie z najwyższymi standardami
Wymagania:
  • statusu ucznia/studenta
  • dyspozycyjności m.in. 100 RBH/m-c
  • pozytywnego nastawienia do pracy
  • otwartości na nowe wyzwania
Oferujemy:
  • elastyczny grafik- możliwość połączenia nauki,pasji z pracą
  • wypłatę 2 razy w miesiącu
  • przyjemną i sympatyczną atmosferę
  • pracę w młodym zespole
  • świeże owoce 2 razy w tygodniu, kawę, herbatę, chillout room :)

Gdzie szukać pracy jako Infolinia połączeń przychodzących bez sprzedaży!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Infolinia połączeń przychodzących bez sprzedaży! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Infolinia połączeń przychodzących bez sprzedaży! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Infolinia połączeń przychodzących bez sprzedaży!, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii