Wyszukaj spośród 15515 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Nauczyciel muzyki

Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna , mazowieckie
Data: 17-06-2019, do końca 3 dni
Praca Nauczyciel muzyki

Opis stanowiska

Naucziel/ka muzyki.

Oczekujemy od Ciebie kochana kandydatko:
  • głowy pełnej pomysłów,
  • pedagogicznego FLOW :)
  • zaangażowania,
  • odpowiedzialności,
  • samodzielności działania.
Co oferujemy?

Serdeczną i „uśmiechniętą” atmosferę pracy oraz:

  • twórczą swobodę,
  • pełną wyzwań pracę
  • satysfakcję w postaci radości dzieciaków,
  • ciekawe, inspirujące szkolenia,
  • pracę w niebanalnej i zakręconej placówce.

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Imprezy firmowe

Gdzie szukać pracy jako Nauczyciel muzyki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Nauczyciel muzyki w miejscowości: Konstancin-Jeziorna jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy No Bell Szkoła Podstawowa w Konstancinie-Jeziornie lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Nauczyciel muzyki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Nauczyciel muzyki, praca w Konstancin-Jeziorna dopasowana do Twoich wymagań.No Bell Szkoła Podstawowa w Konstancinie-Jeziornie praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Joanna Górecka

joannagorecka@nobell.edu.pl

691690022

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie