Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe) - od 2200,00 euro/mies. - praca w Belgii

Lokalizacja: Overpelt, Belgia , Flandria
Data: 17-06-2019, do końca 6 dni
Praca Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe) - od 2200,00 euro/mies. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży produkcyjnej poszukujemy osób na stanowisko: Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe)


Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku laminiarza elementów basenu będzie zajmować się przygotowywaniem mieszanki laminatu oraz wykonywaniem z niego elementów. Głównym obowiązkiem będzie także pokrywanie gotowych części żywicą, jak i woskowanie oraz zalewanie żywicą form do włókna szklanego. Dodatkowo osoba ta będzie odpowiedzialna za cięcie oraz kładzenie włókna szklanego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy przynajmniej 2 letniego doświadczenia w laminowaniu natryskowym takich elementów, jak schody do basenów oraz płyty ochronne. Bardzo ważna jest dla nas umiejętność obsługi maszyny Venus, najlepiej w połączeniu z żelowymi powłokami. Równie cenna jest dla nas Twoja znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Możliwość wyjazdu do Belgii samochodem jest Twoim dodatkowym atutem

Oferujemy

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a także wynagrodzenie od 14,00 euro brutto/h. Dodatkowo zapewniamy nadgodziny płatne 150%, trzynastą pensję oraz prywatną opiekę medyczną. Oferujemy również benefity w postaci karty paliwowej oraz dodatku amortyzacyjnego. Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania zapewni nasz polskojęzyczny koordynator przebywający na miejscu w Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
od 14,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni


Gdzie szukać pracy jako Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe) - od 2200,00 euro/mies. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe) - od 2200,00 euro/mies. - praca w Belgii w miejscowości: Overpelt, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe) - od 2200,00 euro/mies. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Laminiarz elementów basenu (laminowanie natryskowe) - od 2200,00 euro/mies. - praca w Belgii, praca w Overpelt, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii