Quality Manager

LSJ HR Group Kostrzyn nad Odrą Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem skandynawskim, prężnie rozwijającej się i rozbudowującej swój zakład i strukturę, poszukujemy osoby na nowo powstające stanowisko: Quality Manager

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie obszarem jakości, BHP oraz ochrony środowiska w całej fabryce (ok 150 osób)
  • Organizacja i nadzór nad audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Nadzór naj jakością wejściową produktów i wyjściową produkowanych elementów
  • Wdrożenie procesu zarządzania jakością (zbudowanie go od podstaw)
  • Dbanie o zgodność z prawem BHP oraz środowiskowymi normami
  • Szkolenie (organizacja szkoleń) pracowników z obszaru jakości, BHP i ochrony środowiska
  • Dbanie o ciągle doskonalenie w obszarze jakości
  • Uczestnictwo w procesie eliminowania przyczyn reklamacji od klientów
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Cel pracy:
    • Redukcja poziomu reklamacji i problemów jakościowych produkowanych wyrobów i dostaw
    • Stworzenie norm i zasad obowiązujących w obszarze jakości procesów i produktów
    • Stworzenie i podtrzymywanie obszaru kontroli jakości dostawców i produktów
    • Analizowanie reklamacji i wypadków, wdrażanie działań korekcyjna - prewencyjnych i pro aktywna współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania jakością
  • Znajomość norm ISO
  • Odpowiednie doświadczenie i gotowość do wdrożenia w firmie systemu zarządzania jakością
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym
  • Przyjazną atmosferę w pracy, którą odczujesz już na pierwszym spotkaniu z firmą :)
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz praca z ekspertami w swojej dziedzinie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: Opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie AXA, imprezy integracyjne dla całej rodziny, szkolenia wewnętrzne dopasowane do potrzeb pracownika, kursy języka angielskiego

Gdzie szukać pracy jako Quality Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Quality Manager w miejscowości: Kostrzyn nad Odrą jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Quality Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Quality Manager, praca w Kostrzyn nad Odrą dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.