Wyszukaj spośród 11951 ofert pracy

Quality Manager

Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą , lubuskie;

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem skandynawskim, prężnie rozwijającej się i rozbudowującej swój zakład i strukturę, poszukujemy osoby na nowo powstające stanowisko: Quality Manager

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie obszarem jakości, BHP oraz ochrony środowiska w całej fabryce (ok 150 osób)
  • Organizacja i nadzór nad audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Nadzór naj jakością wejściową produktów i wyjściową produkowanych elementów
  • Wdrożenie procesu zarządzania jakością (zbudowanie go od podstaw)
  • Dbanie o zgodność z prawem BHP oraz środowiskowymi normami
  • Szkolenie (organizacja szkoleń) pracowników z obszaru jakości, BHP i ochrony środowiska
  • Dbanie o ciągle doskonalenie w obszarze jakości
  • Uczestnictwo w procesie eliminowania przyczyn reklamacji od klientów
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Cel pracy:
    • Redukcja poziomu reklamacji i problemów jakościowych produkowanych wyrobów i dostaw
    • Stworzenie norm i zasad obowiązujących w obszarze jakości procesów i produktów
    • Stworzenie i podtrzymywanie obszaru kontroli jakości dostawców i produktów
    • Analizowanie reklamacji i wypadków, wdrażanie działań korekcyjna - prewencyjnych i pro aktywna współpraca z innymi działami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania jakością
  • Znajomość norm ISO
  • Odpowiednie doświadczenie i gotowość do wdrożenia w firmie systemu zarządzania jakością
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym
  • Przyjazną atmosferę w pracy, którą odczujesz już na pierwszym spotkaniu z firmą :)
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz praca z ekspertami w swojej dziedzinie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: Opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie AXA, imprezy integracyjne dla całej rodziny, szkolenia wewnętrzne dopasowane do potrzeb pracownika, kursy języka angielskiego

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Quality Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Quality Manager w miejscowości: Kostrzyn nad Odrą jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy LSJ HR Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Quality Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Quality Manager, praca w Kostrzyn nad Odrą dopasowana do Twoich wymagań.LSJ HR Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
LSJ HR Group

Praca Quality Manager, Kostrzyn nad Odrą