Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Front-end Developer

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

NBC jest polską firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 350 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.

Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Front-end Developer

Projekt: wewnętrzna aplikacja bankowa dla doradców w oddziałach. Rozbudowywanie o nowe funkcjonalności.

Obowiązki:
  • budowanie i rozwijanie aplikacji
  • projektowanie systemów lub ich fragmentów,
  • analizę zmian funkcjonalnych w oprogramowaniu,
  • proponowanie rozwiązań systemowych oraz weryfikację dokumentacji projektowej
Aplikuj, jeśli:
  • masz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • masz doświadczenie w Angular2+ (w projekcie jest Angular7),
  • pracowałeś z TypeScript, JavaScript, HTML5, CSS3,
  • mile widziane doświadczenie jako FullStack Developer (zwłaszcza z zapleczem Java8, Spring, Spring Boot, SOAP, Rest)
Warto do nas dołączyć, ponieważ chcemy:
  • abyś się spełniał zawodowo i pracował z nami jak najdłużej - umowa o pracę lub B2B,
  • abyś każdego dnia rozwijał i nabywał nowe umiejętności - Twoja ścieżka rozwoju,
  • abyś Ty i Twoi bliscy czuli się bezpiecznie - pakiet Medicover,
  • abyś mógł wyglądać jak Apollo - pakiet Multisport,
  • abyś czuł się jak lingwista - nauka języka angielskiego,
  • abyś był na bieżąco z nowinkami IT - dostęp do platformy e-learningowej Treehouse.

Gdzie szukać pracy jako Front-end Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Front-end Developer w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Front-end Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Front-end Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.