Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Car Wrapper - 14,50 euro/h - Praca w Belgii

Lokalizacja: Zele,Belgia , Belgia
Data: 17-06-2019, do końca 4 dni
Praca Car Wrapper - 14,50 euro/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży poligraficznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Car Wrappera


Opis stanowiska

Do osoby zatrudnionej na stanowisku Car Wrappera będzie należeć instalacja banerów, montaż drobnych elementów oraz usuwanie starego oklejenia samochodowego. Będziesz także zajmować się przygotowaniem samochodów do ich foliowania, tj. myciem, odtłuszczaniem i osuszeniem.

Wymagania

Najważniejszym będzie doświadczenie w oklejaniu aut. Od kandydatów oczekujemy również wykształcenia lub doświadczenia technicznego oraz znajomości języka angielskiego, która umożliwia swobodną komunikację w miejscu pracy. Możliwość wyjazdu do Belgii samochodem będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie od 14,50 euro brutto za godzinę, nadgodzinny płatne 150%, elastyczne godziny pracy jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie będzie organizowane poprzez Naszego polskojęzycznego Koordynatora, który znajduje się w Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
14,50 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni


Gdzie szukać pracy jako Car Wrapper - 14,50 euro/h - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Car Wrapper - 14,50 euro/h - Praca w Belgii w miejscowości: Zele,Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Car Wrapper - 14,50 euro/h - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Car Wrapper - 14,50 euro/h - Praca w Belgii , praca w Zele,Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii