Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Rzeźnik - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Lokalizacja: Temse , Flandria
Data: 17-06-2019, do końca 3 dni
Praca Rzeźnik - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Rzeźnik


Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku rzeźnika będzie należało wykrawanie mięsa wieprzowego. Pracownik będzie odpowiedzialny za proces przygotowania: okrawania i cięcia na kawałki mięsa, jak i jego wykończenie. Konieczne jest również dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Wymagania

Oczekujemy od kandydatów doświadczenia na stanowisku rzeźnika, odpowiedzialności oraz znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację. Możliwość wyjazdu do Belgii własnym autem będzie mile widziana.

Oferujemy

W zamian za Twoje doświadczenie i umiejętności oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę, nadgodzinny płatne 150%, jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez naszego polskojęzycznego koordynatora, który znajduje się na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni


Gdzie szukać pracy jako Rzeźnik - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Rzeźnik - 15,00 euro/h - Praca w Belgii w miejscowości: Temse jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Rzeźnik - 15,00 euro/h - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Rzeźnik - 15,00 euro/h - Praca w Belgii , praca w Temse dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii