Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii

Lokalizacja: Temse , Flandria
Praca Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Rzeźnik


Opis stanowiska

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało cięcie/ wykrawanie mięsa wieprzowego, przygotowanie mięsa do dalszej obróbki (sortowanie, przyprawianie, gotowanie części wieprzowych) oraz obsługa maszyn znajdujących się na terenie zakładu. 

Wymagania

Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie na stanowisku rzeźnika oraz potrafią obsługiwać maszyny przeznaczone do dalszego procesu obróbki mięsa. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i gotowość do wyjazdu własnym autem będzie stanowić Twój dodatkowy atut.

Oferujemy

W zamian za Twoją wiedzę i doświadczenie oferujemy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę, pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinykarty paliwowej oraz trzynastej pensji jak i opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 188 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii w miejscowości: Temse jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii , praca w Temse dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.