Wyszukaj spośród 10265 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pakowanie produktów poligraficznych - wynagrodzenie 12,00 euro brutto - praca od zaraz w Belgii

Lokalizacja: Zele, Belgia , Flandria
Data: 17-06-2019, do końca 35 dni
Praca Pakowanie produktów poligraficznych - wynagrodzenie 12,00 euro brutto - praca od zaraz w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko: PAKOWANIE PRODUKTÓW POLIGRAFICZNYCH


Opis stanowiska

Główne zadania należące do osoby zatrudnionej na stanowisku pakowacza to przyjmowanie, kontrolowanie i pakowanie otrzymanych produktów oraz przekazywanie ich do działu wysyłek. Pakowanie jest końcowym etapem produkcji, na którym ważna jest dokładność, zorganizowanie, szybkość, umiejętność zwracania uwagi na szczegóły oraz kontrolowanie jakości pakowanych produktów.

Wymagania

Nie wymagamy doświadczenia! jedynie znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację jak i chęci do pracy, zaangażowania​ oraz gotowości do podjęcia pracy od zaraz. Jeśli wyjedziesz swoim samochodem do Belgii będzie to dodatkowy atut!

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 12,00 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki podstawowej, dodatkowo trzynastą pensjępakiet prywatnej opieki medycznej, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
12,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 35 dni


Gdzie szukać pracy jako Pakowanie produktów poligraficznych - wynagrodzenie 12,00 euro brutto - praca od zaraz w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowanie produktów poligraficznych - wynagrodzenie 12,00 euro brutto - praca od zaraz w Belgii w miejscowości: Zele, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowanie produktów poligraficznych - wynagrodzenie 12,00 euro brutto - praca od zaraz w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowanie produktów poligraficznych - wynagrodzenie 12,00 euro brutto - praca od zaraz w Belgii , praca w Zele, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii