Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii

Lokalizacja: Ichtegem , Flandria
Data: 17-06-2019, do końca 7 dni
Praca Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, z branży mięsnej poszukujemy osób na stanowisko: Wędliniarz/ masarz


Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku wędliniarza będzie należała praca polegająca na produkcji szynki gotowanej poprzez okrawanie i cięcie kawałków mięśni wieprzowych. Istotnym elementem jest również wykonywanie czynności związanych z nastrzykiwaniem mięsa, masowaniem, napełnianiem, jak i gotowaniem wraz ze schładzaniem. Jest to praca w systemie jednozmianowym.

Wymagania

Od naszego pracownika wymagamy punktualności oraz dbania o higienę na stanowisku pracy. Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku. Ważne są dla nas również odbyte przez Ciebie szkolenia związane z branżą mięsną. Twoim dodatkowym atutem będą referencje od poprzednich pracodawców.

Oferujemy

Z naszej strony możesz liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Oferujemy wynagrodzenie wysokości 14,15 euro/godz., jak i nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję. Zapewniamy również prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny. Nie musisz martwić się zakwaterowaniem w Belgii, ponieważ zostanie ono zorganizowane przez naszego polskojęzycznego Koordynatora przebywającego na miejscu.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
14,15 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni


Gdzie szukać pracy jako Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii w miejscowości: Ichtegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wędliniarz/ masarz (mięso wieprzowe) - 14,15 euro/h - praca w Belgii , praca w Ichtegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii