Wyszukaj spośród 10265 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 17-06-2019, do końca 36 dni
Praca Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.


Oczekujemy od Ciebie:

obsługi elektronarzędzi oraz zdolności manualnych. Mile widziana jest znajomość rysunku technicznego, ale nie jest to warunek konieczny.

Pragniemy Ci zaoferować:

wynagrodzenie miesięczne ok. 2 400 zł netto, wypłacane zawsze w terminie. Na początku będziesz zatrudniony w oparciu o umowę zlecenie, jednak po trzymiesięcznym okresie próbnym istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę do naszego Klienta. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 oraz 10-18. Zapewniamy Ci wdrożenie w obowiązki oraz szansę na zdobycie cennego doświadczenia.

Twoje zadania:

obsługa elektronarzędzi, np. szlifierki, frezerki, suwmiarki oraz kontrola przebiegu produkcji.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Dołącz do nas! Masz pytania? Zadzwoń: 506 561 859 lub napisz b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 36 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii