Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.


Oczekujemy od Ciebie:

obsługi elektronarzędzi oraz zdolności manualnych. Mile widziana jest znajomość rysunku technicznego, ale nie jest to warunek konieczny.

Pragniemy Ci zaoferować:

wynagrodzenie miesięczne ok. 2 400 zł netto, wypłacane zawsze w terminie. Na początku będziesz zatrudniony w oparciu o umowę zlecenie, jednak po trzymiesięcznym okresie próbnym istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę do naszego Klienta. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 oraz 10-18. Zapewniamy Ci wdrożenie w obowiązki oraz szansę na zdobycie cennego doświadczenia.

Twoje zadania:

obsługa elektronarzędzi, np. szlifierki, frezerki, suwmiarki oraz kontrola przebiegu produkcji.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Dołącz do nas! Masz pytania? Zadzwoń: 506 561 859 lub napisz b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 145 dni

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca na produkcji - zarobki ok. 2400 zł netto, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.