Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Spawacz MIG/MAG (obróbka płyt) - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Lokalizacja: Gullegem-Wevelgem, Belgia , Belgia
Data: 17-06-2019, do końca 7 dni
Praca Spawacz MIG/MAG (obróbka płyt) - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Spawacz MIG/MAG (obróbka płyt)


Opis stanowiska

Do Twoich zadań na stanowisku spawacz MIG/MAG będzie należała obróbka płyt metalowych: ich cięcie, składanie, toczenie, jak i spawanie ich metodą MIG/MAG. Dodatkowo pracować będziesz na podstawie rysunków technicznych. Do Twoich zadań również należeć będzie dbanie o bezpieczną i higieniczną pracę.

Wymagania

Najważniejszymi będą posiadanie aktualnych uprawnień spawalniczych oraz umiejętność czytania planów technicznych. Oczekujemy od Ciebie doświadczenia na podobnym stanowisku. Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację będzie niezbędna na tym stanowisku. Możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem będzie mile widziana.

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinęnadgodziny płatne 150% oraz benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej. Zorganizujemy dla Ciebie zakwaterowanie i zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni


Gdzie szukać pracy jako Spawacz MIG/MAG (obróbka płyt) - 15,00 euro/h - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spawacz MIG/MAG (obróbka płyt) - 15,00 euro/h - Praca w Belgii w miejscowości: Gullegem-Wevelgem, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spawacz MIG/MAG (obróbka płyt) - 15,00 euro/h - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz MIG/MAG (obróbka płyt) - 15,00 euro/h - Praca w Belgii, praca w Gullegem-Wevelgem, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii