Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik restauracji WE

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Restauracja McDonald's we Wrocławiu w CH Galeria Dominikańska poszukuje pracowników restauracji w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

PRACUJĄC U NAS MASZ WSZYSTKIE ŚWIĘTA WOLNE!!!

Obowiązki:
  • Praca na wybranym stanowisku: kuchnia, kasa, barista McCafe, prace porządkowe, dostawa.
Wymagania:
  • Książeczka sanepidowska i ukończone 18 lat.
Oferujemy:
  • Bezpłatne szkolenie stopniowo wprowadzające w przyszłe obowiązki
  • Umowa o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na produkty McDonlad's
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Szerokie możliwości awansu
  • Wynagrodzenie 2350 brutto/na miesiąc

Gdzie szukać pracy jako Pracownik restauracji WE

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik restauracji WE w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy McDonalds Polska lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik restauracji WE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik restauracji WE, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.McDonalds Polska praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.