Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Konserwator maszyn - 18 zł brutto/h

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Plewiska , wielkopolskie
Komorniki , wielkopolskie
Data: 17-06-2019, do końca 3 dni
Praca Konserwator maszyn - 18 zł brutto/h

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Konserwator maszyn.

Lubisz czystość i porządek?

To świetnie, bo Twoja przyszła praca będzie polegała na utrzymywaniu czystości na swoim stanowisku. Zdobądź z nami pierwsze doświadczenie!

Zapewniamy:

wynagrodzenie godzinowe 18 zł brutto oraz umowę zlecenie. Możesz liczyć na profesjonalne wdrożenie w obowiązki i odzież roboczą. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.

Twoje przyszłe obowiązki:

prace porządkowe, czyszczenie części maszyn oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Kandydacie, aplikuj! Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 506 561 859 oraz email: b.golabek@ksservice.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Konserwator maszyn - 18 zł brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konserwator maszyn - 18 zł brutto/h w miejscowości: Komorniki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konserwator maszyn - 18 zł brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konserwator maszyn - 18 zł brutto/h , praca w Komorniki dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii