Wyszukaj spośród 10376 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Hydraulik Belgia

Lokalizacja: Roeselare , Belgia;

Let's Work jest belgijską agencją pracy, która pomoże ci w znalezieniu stałej pracy na terenie Belgii.
Obecnie, dla naszych klientów w regionie Flandrii Zachodniej poszukujemy doświadczonych, samodzielnych hydraulików.

Zadania:
  • Montaż oraz naprawa instalacji sanitarnych.
Wymagania:
  • doświadczenie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie atutem)
Oferujemy:
  • stała praca
  • belgijska umowa o pracę z pełnym socjalem
  • stawka w zależności od doświadczenia, minimum 14 euro brutto za godzinę
  • zakwaterowanie na okres początkowy

Gdzie szukać pracy jako Hydraulik Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Hydraulik Belgia w miejscowości: Roeselare jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Let's Work Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Hydraulik Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Hydraulik Belgia, praca w Roeselare dopasowana do Twoich wymagań.Let's Work Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii