Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Doradca Handlowy (branża budowlana)

Lokalizacja: Home office , mazowieckie
Data: 17-06-2019, do końca 10 dni
Praca Doradca Handlowy (branża budowlana)

Twoja następna firma
Naszym Klientem jest globalnie działająca firma, skandynawski producent materiałów budowlanych. Jest to bardzo znana marka premium na polskim rynku, jeden z najbardziej cenionych pracodawców.

Twoje następne stanowisko
Nowozatrudniona osoba będzie rozwijała sieć kontaktów wśród dystrybutorów w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego. Doradca Handlowy będzie również współpracował z deweloperami, architektami, biurami projektowymi. Do codziennych obowiązków będzie należało: identyfikowanie potrzeb u klientów poprzez regularne wizyty i spotkania, realizowanie i opracowywanie planów sprzedażowych, raportów, przygotowywanie analiz rynku. Na co dzień Doradca Handlowy będzie współpracował z innymi działami firmy. Praca w trybie home office.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży B2B, preferowana sprzedaż „konsultacyjna". Doświadczenie w branży budowlanej i/lub technicznej. Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dużym atutem. Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjności do odbywania podróży służbowych są wymagane. Szansa na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca efektywnie zarządzać swoim czasem, nastawiona na pracę w zespole, komunikatywna i energiczna.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwości rozwoju oraz realizowania ciekawych projektów, wynagrodzenie dwuskładnikowe (stabilna podstawa + system premiowy), a także pakiet dodatkowych benefitów.


Oferta jest ważna jeszcze 10 dni


Gdzie szukać pracy jako Doradca Handlowy (branża budowlana)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Doradca Handlowy (branża budowlana) w miejscowości: Home office jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Doradca Handlowy (branża budowlana) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Doradca Handlowy (branża budowlana), praca w Home office dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Construction & Property praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
HAYS Construction & Property


Praca Doradca Handlowy (branża budowlana), Home office


Oferta jest ważna jeszcze 10 dni
Podobne ogłoszenia
Konserwator Kielce

Kielce, mazowieckie


Tester Oprogramowania

Warszawa, mazowieckie


Microsoft Dynamics AX Developer

Warszawa , mazowieckie


Junior C / C++ / C# Developer

Warszawa , mazowieckie


Ogłoszenia Pracodawcy