Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji (m/k)

Lokalizacja: Katowice , śląskie;
Opis stanowiska
  • praca przy produkcji układów hydraulicznych,
  • obsługa powierzonych maszyn, zapewnienie ciągłości produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego,
  • prace pomocnicze na produkcji.
Wymagania
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego (mile widziane),
  • chęć do pracy,
  • znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych typu suwmiarka,
  • gotowość do pracy 3-zmianowej.
Oferujemy
  • umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • gwarantowany wzrost wynagrodzenia po 3 oraz 6 miesiącach,
  • bony żywnościowe,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie naszego klienta po okresie próbnym,
  • miejsce pracy: zakład pracy mieści się na terenie Katowic (Rozdzień).

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji (m/k)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (m/k) w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji (m/k) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (m/k), praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.