Wyszukaj spośród 11842 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier serwisu z językiem angielskim (praca mobilna)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;
Opis stanowiska
  • ukończona szkoła techniczna z zakresu mechaniki i/lub mechatroniki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • motywacja do odbywania wyjazdów służbowych w kraju i granicą,
  • atutem będzie znajomość obsługi maszyn (np. sklejko-składarki, maszyny sztancujące itp.) oraz procesu przetwarzania tektury (branża poligraficzna),
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.
Wymagania
  • pracę w dużej organizacji o międzynarodowym kapitale na stabilnych warunkach zatrudnienia na długi czas,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych podczas pracy w ciekawych projektach uruchomienia maszyn o wysokim stopniu automatyzacji,
  • pracę w zespole bardzo kompetentnych specjalistów w branży oraz solidne wdrożenie w zakres obowiązków,
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Inżynier serwisu z językiem angielskim (praca mobilna)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier serwisu z językiem angielskim (praca mobilna) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier serwisu z językiem angielskim (praca mobilna) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier serwisu z językiem angielskim (praca mobilna), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii