Wyszukaj spośród 12372 ofert pracy

Pracownik montażu

Lokalizacja: Sosnowiec , śląskie;

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik montażu

Opis stanowiska
  • Montaż elementów z tworzywa sztucznego
  • Kontrola parametrów wykonanego wyrobu
  • Łączenie elementów
Wymagania
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Sumienność oraz dokładność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na montażu/ produkcji
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, docelowo zatrudnienie na stałe
  • Pracę w systemie 2-zmianowym:6:00-14:00, 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku
  • Wczasy pod gruszą, premię świąteczną, premię roczną, pakiet benefitów Manpower Premium

Gdzie szukać pracy jako Pracownik montażu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik montażu w miejscowości: Sosnowiec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik montażu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik montażu, praca w Sosnowiec dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca Pracownik montażu, Sosnowiec