Wyszukaj spośród 11842 ofert pracy

Praca dla par w Belgii przy pakowaniu wędlin - 12,41 brutto euro/h

Lokalizacja: Merchtem , Flandria
Data: 16-06-2019, do końca 1 dzień
Praca Praca dla par w Belgii przy pakowaniu wędlin - 12,41 brutto euro/h

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pakowacz


Opis stanowiska

Pracownik zatrudniony na stanowisku pakowacz będzie musiał pakować gotowe wędliny, a następnie oznaczać je odpowiednimi etykietami. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za umieszczanie gotowych produktów w skrzynkach i przenoszenie je na wyznaczone miejsca. Konieczne jest dbanie o bezpieczne i higieniczne warunki pracy.

Wymagania

Najważniejszym jest  doświadczenie w pracy produkcyjnej, zwłaszcza w branży spożywczej. Kandydat powinien również wykazać się punktualnością, zaangażowaniem oraz znajomością języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację. Możliwość wyjazdu do Belgii własnym autem będzie mile widziana.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie od 12,41 euro brutto za godzinę, nadgodzinny płatne 150% jak i trzynastą pensję. Zapewniamy również bonusy w postaci prywatnej opieki medycznej, karty paliwowej i dodatku amortyzacyjnego. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez naszego polskojęzycznego koordynatora, który znajduje się na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
12,41 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień


Gdzie szukać pracy jako Praca dla par w Belgii przy pakowaniu wędlin - 12,41 brutto euro/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla par w Belgii przy pakowaniu wędlin - 12,41 brutto euro/h w miejscowości: Merchtem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla par w Belgii przy pakowaniu wędlin - 12,41 brutto euro/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla par w Belgii przy pakowaniu wędlin - 12,41 brutto euro/h , praca w Merchtem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Praca dla par w Belgii przy pakowaniu wędlin - 12,41 brutto euro/h , Merchtem


.
Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Katarzyna Lewicka

k.lewicka@ksservice.pl

517 612 024

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie