Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pakowacz/ Pakowaczka (mięso) praca dla par - 12,41 euro brutto - praca w Belgii

Lokalizacja: Merchtem , Flandria
Data: 16-06-2019, do końca 7 dni
Praca Pakowacz/ Pakowaczka (mięso) praca dla par - 12,41 euro brutto - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w produkcji wędlin, poszukujemy osób na stanowisko: Pakowacza oraz Pakowaczki


Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy pakowanie wyrobów mięsnych, a także kontrola szczelności opakowań i oznakowywanie towaru oraz weryfikacja znajdujących się na nich oznaczeń jak i przenoszenie towaru w wyznaczone miejsca.

Wymagania

Doświadczenia w pracach produkcyjnych zwłaszcza w branży spożywczej, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, gotowości do pracy w niskiej temperaturze, możliwości wyjazdu do Belgii samochodem oraz ubezpieczenia ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 12,41 euro brutto/h oraz dodatkowo nadgodziny płatne 150%. Zapewniamy również trzynastą pensję opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii, organizację zakwaterowania oraz prywatną opiekę medyczną. Jeśli wyjedziesz do Belgii samochodem zapewnimy Ci kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny. 


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
12,41 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni


Gdzie szukać pracy jako Pakowacz/ Pakowaczka (mięso) praca dla par - 12,41 euro brutto - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pakowacz/ Pakowaczka (mięso) praca dla par - 12,41 euro brutto - praca w Belgii w miejscowości: Merchtem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pakowacz/ Pakowaczka (mięso) praca dla par - 12,41 euro brutto - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pakowacz/ Pakowaczka (mięso) praca dla par - 12,41 euro brutto - praca w Belgii , praca w Merchtem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii