Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Wędliniarz - wynagrodzenie od 2300,00 euro brutto - Praca w Belgii

Lokalizacja: Ichtegem , Flandria
Data: 16-06-2019, do końca 4 dni
Praca Wędliniarz - wynagrodzenie od 2300,00 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży mięsnej, specjalizującej się w produkcji wyrobów z wieprzowiny, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownika produkcji wędlin


Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należała produkcja szynki gotowanej wieprzowej. Zadania do wykonania to oddzielanie mięsa od kości, peklowanie, nastrzykiwanie, formowanie, segregowanie i foliowanie gotowych produktów.

Wymagania

Aby rozpocząć pracę na stanowisku pracownika produkcji wędlin konieczne jest doświadczenie na analogicznym stanowisku oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego. Dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu własnym samochodem oraz posiadanie ubezpieczenia w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem do Belgii.

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14,15 euro brutto, nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję. Otrzymasz również kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla siebie i swojej rodziny. Dodatkowo zapewniamy opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz zorganizowanie zakwaterowania. Jeśli polecisz nam pracownika i dojdzie do jego zatrudnienia otrzymasz dodatkowo premię za polecenie!


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
14,15 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 4 dni


Gdzie szukać pracy jako Wędliniarz - wynagrodzenie od 2300,00 euro brutto - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wędliniarz - wynagrodzenie od 2300,00 euro brutto - Praca w Belgii w miejscowości: Ichtegem jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wędliniarz - wynagrodzenie od 2300,00 euro brutto - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wędliniarz - wynagrodzenie od 2300,00 euro brutto - Praca w Belgii , praca w Ichtegem dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii