Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Frezarki Cyfrowej

Lokalizacja: Region: Nord Pas de Calais , Francja;

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko: Operator Frezarki Cyfrowej

Zadania:
  • praca na zakładzie jako operator frezarki CNC,
  • produkcja seryjna i jednostkowa,
  • ustawianie maszyny pod daną serię,
  • obróbka elementów o dużych gabarytach,
  • prace na podstawie rysunku technicznego,
  • praca na panelach FANUC lub HEINDENHEIM,
  • praca na maszynie: DECKEL MAHO - DMF 260-11, Supermax YCM-V116B, Fraiseuse Supermax YCM-V188B.
Wymagania:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność ustawienia maszyny pod daną serię produkcyjną,
  • znajomość języka francuskiego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019,
  • umowa o pracę,
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2600 euro netto/miesiąc,
  • wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2100 euro netto, tj. 13,86 euro netto/godzina,
  • dodatek dla osób ze znajomością j. obcego do 100 euro netto /miesiąc,
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach,
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc,
  • możliwość pracy w nadgodzinach,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie,
  • zapewniona odzież robocza,

Gdzie szukać pracy jako Operator Frezarki Cyfrowej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Frezarki Cyfrowej w miejscowości: Region: Nord Pas de Calais jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Frezarki Cyfrowej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Frezarki Cyfrowej, praca w Region: Nord Pas de Calais dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.