Wyszukaj spośród 11955 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Linii Produkcyjnej (nowa, wyższa stawka)

Lokalizacja: Gliwice , śląskie;

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749) dla swojego Klienta, dużej firmy produkcyjnej, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Operator Linii Produkcyjnej (nowa, wyższa stawka)

Zadania:
  • bieżąca obsługa maszyn produkcyjnych
  • stała kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów
  • praca w oparciu o zasady i instrukcje funkcjonujące na zakładzie produkcji
Oczekujemy:
  • wymagane wykształcenie minimum zawodowe (wymóg konieczny!)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji (preferowane w branży automotive)
  • zdolności techniczne i manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziana chęć związana się z firmą na dłużej
Oferujemy:
  • bezpłatny transport z okolicznych miejscowości (np. Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Zabrza)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 3400 do 4200 zł brutto
  • dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz programu benefitów Agencji Pracy PowerJobs
  • pracę w godzinach 7-19, 19-7

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Operator Linii Produkcyjnej (nowa, wyższa stawka)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator Linii Produkcyjnej (nowa, wyższa stawka) w miejscowości: Gliwice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator Linii Produkcyjnej (nowa, wyższa stawka) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej (nowa, wyższa stawka), praca w Gliwice dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii