Wyszukaj spośród 11955 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Czyszczenie części maszyn - 18 zł brutto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie; Plewiska , wielkopolskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik czyszczenia części maszyn.

Co możemy Ci zaoferować?
  • wynagrodzenie 18 zł/h brutto
  • umowę zlecenie
  • odzież roboczą
  • pracę w systemie jednozmianowym w godzinach od 7 do 15, od poniedziałku do piątku
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki
Doświadczenie nie jest wymagane!

Jeżeli jesteś otwarty na nowe doświadczenia oraz chętny do nauki a w wykonywaniu swoich obowiązków kierujesz się dokładnością, to praca właśnie dla Ciebie!

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • prace porządkowe
  • czyszczenie części maszyn
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Uważasz,że to praca właśnie dla Ciebie? Aplikuj już teraz! Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji , zadzwoń pod numer : 503 075 956

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Czyszczenie części maszyn - 18 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Czyszczenie części maszyn - 18 zł brutto w miejscowości: Plewiska jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Czyszczenie części maszyn - 18 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Czyszczenie części maszyn - 18 zł brutto, praca w Plewiska dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii