Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - zarobki do 2960 zł brutto!

Lokalizacja: Swarzędz , wielkopolskie
Rabowice , wielkopolskie
Paczkowo , wielkopolskie
Zalasewo , wielkopolskie
Data: 14-06-2019, do końca 3 dni
Praca Magazynier - zarobki do 2960 zł brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.

Oferujemy:
  • atrakcyjne  wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2650zł brutto
  • dodatkowe premie do 310zł brutto
  • możliwość wyrobienia dodatkowo płatnych nadgodzin
  • umowę o pracę
  • szkolenie oraz wsparcie merytoryczne specjalistów
  • odzież roboczą
Oczekujemy:
  • zaangażowania w pracę
  • sumienności wykonywaniu powierzonych zadań
  • chęci do pracy
Jakie będą Twoje zadania?
  • kompletowanie zamówień zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Jeżeli spodobała Ci się nasza oferta aplikuj już dziś! W celu uzyskania dodatkowych informacji, zadzwoń pod numer: 503 075 956

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - zarobki do 2960 zł brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - zarobki do 2960 zł brutto! w miejscowości: Zalasewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - zarobki do 2960 zł brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - zarobki do 2960 zł brutto! , praca w Zalasewo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Elżbieta Cofta

e.cofta@ksservice.pl

503075956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii