Wyszukaj spośród 11842 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Mechanik przemysłowy Belgia

Lokalizacja: Roeselare , Belgia;

Let's Work jest belgijską agencją pracy, która pomoże ci w znalezieniu stałej pracy na terenie Belgii.
Obecnie, dla naszych klientów w okolicy Roeselare (Flandria Zachodnia) poszukujemy doświadczonych mechaników przemysłowych z językiem angielskim.

Zadania:
  • Naprawa i konserwacja maszyn na terenie zakładu przemysłowego
Wymagania:
  • Doświadczenie
  • Znajomość budowy maszyn, elektryki, pneumatyki - poparta certyfikatem ukończenia kursów lub uczelni
  • dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Gwarancja stabilnej, stałej pracy z możliwością rozwoju
  • Stawka minimum 16,10 euro brutto za godzinę
  • Belgijska umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem
  • Zakwaterowanie na okres początkowy (płatne)
  • Pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem, pracą oraz pobytem na miejscu

Gdzie szukać pracy jako Mechanik przemysłowy Belgia

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik przemysłowy Belgia w miejscowości: Roeselare jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Let's Work Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik przemysłowy Belgia Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik przemysłowy Belgia, praca w Roeselare dopasowana do Twoich wymagań.Let's Work Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii