Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Cieśla szalunkowy / Produkcja prefabrykatów betonowych - 2000 euro netto za miesiąc - Praca w Belgii

Lokalizacja: Borgloon , Flandria
Data: 14-06-2019, do końca 7 dni
Praca Cieśla szalunkowy / Produkcja prefabrykatów betonowych - 2000 euro netto za miesiąc - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Cieśla szalunkowy


Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy montaż drewnianych szalunków na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania

Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku pracy. Niezbędna jest umiejętność odczytywania rysunku technicznego oraz posługiwanie się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Mile widziane posiadanie własnego samochodu.

Oferujemy

Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,27 EUR brutto/h (nadgodziny płatne 150%). Ponadto zapewniamy prywatną opiekę medyczną oraz trzynastą pensję, a także zorganizowanie zakwaterowania, zwrot kosztów za przejazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,27 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 7 dni


Gdzie szukać pracy jako Cieśla szalunkowy / Produkcja prefabrykatów betonowych - 2000 euro netto za miesiąc - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Cieśla szalunkowy / Produkcja prefabrykatów betonowych - 2000 euro netto za miesiąc - Praca w Belgii w miejscowości: Borgloon jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Cieśla szalunkowy / Produkcja prefabrykatów betonowych - 2000 euro netto za miesiąc - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cieśla szalunkowy / Produkcja prefabrykatów betonowych - 2000 euro netto za miesiąc - Praca w Belgii , praca w Borgloon dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii