Wyszukaj spośród 10265 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgiczny

Lokalizacja: al. Rzeczpospolitej , mazowieckie
Data: 24-06-2019, do końca 13 dni
Praca Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgiczny

Dla nas ważny jest człowiek a nie CV.

Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

  • masz min. 1 rok doświadczenia na Oddziale Chirurgicznym,
  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Twoje obowiązki:

  • praca na Oddziale Chirurgii,
  • opieka nad Pacjentem w okresie okołooperacyjnym,
  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych,
  • współpraca ze specjalistami,
  • przygotowywanie Pacjenta do badań lekarskich, nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjenta.

Nasza oferta w pigułce:

  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover -- zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług na dedykowanym oddziale (w przypadku umowy o pracę),
  • elastyczny grafik, 12-godzinny system pracy,
  • umowa o pracę bez okresu próbnego bądź współpracę w formie kontraktu gospodarczego,
  • jasna ścieżkę rozwoju,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej (w przypadku umowy o pracę),
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Gdzie szukać pracy jako Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgiczny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgiczny w miejscowości: al. Rzeczpospolitej jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Medicover Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgiczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgiczny, praca w al. Rzeczpospolitej dopasowana do Twoich wymagań.Medicover Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii