Wyszukaj spośród 10815 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. księgowości i administracji dla branży kreatywnej

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 17-06-2019, do końca 17 dni
Praca Specjalista ds. księgowości i administracji dla branży kreatywnej

Dla naszego klienta, międzynarodowej agencji muzycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. księgowości i administracji.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną obsługę księgową oraz administracyjną biura, w tym m.in.: księgowanie faktur sprzedaży i zakupu, procesowanie płatności bankowych, monitorowanie zapytań klientów. Specjalista ds. administracji i księgowości zajmie się także prowadzeniem korespondencji biura, prawidłowym przepływem dokumentów oraz współpracą z działem HR, w celu zapewnienia prawidłowości procesów płacowych i administracyjnych dla personelu. Osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracować z managerami projektów, celem zapewnienia kompletności procesu sprzedaży i rejestracji kosztów. Rola przewiduje bezpośrednie raportowanie do Finance Controllera oraz Head of Office, wydatków, planowania i prognozowania budżetu.

Szukamy osób posiadających doświadczenie w branży kreatywnej (domy/agencje mediowe, produkcja dźwięku, agencje eventowe itp.) na podobnym stanowisku. Mile widziany background księgowy i/lub administracyjny. Dla naszego klienta istotne jest zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania kandydatów. Dobra znajomość podstaw rachunkowości oraz prawa autorskiego będą mocnym atutem. Komunikatywna znajomości języka angielskiego to wymóg obowiązkowy. Na tym stanowisku sprawdzą się osoby posiadające umiejętność samodzielnej organizacji pracy, komunikatywne, skrupulatne i wykazujące odpowiedzialność za powierzone zadania.

Nasz klient oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę, konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy oraz dogodną lokalizację w kameralnym biurze w samym centrum Warszawy.

Jeżeli jesteś otwarty na pracę w kreatywnym środowisku, na samodzielnym stanowisku -- prześlij swoje CV w języku angielskim!


Oferta jest ważna jeszcze 17 dni


Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. księgowości i administracji dla branży kreatywnej

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. księgowości i administracji dla branży kreatywnej w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. księgowości i administracji dla branży kreatywnej Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. księgowości i administracji dla branży kreatywnej, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii