Wyszukaj spośród 10560 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik biurowy z językiem francuskim

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 14-06-2019, do końca 20 dni
Praca Pracownik biurowy z językiem francuskim

Pracownik biurowy z językiem francuskim
Łódź
NR REF.: 1124905

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Łodzi poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta z bardzo dobrą znajomością języka francuskiego.

Na tym stanowiskubędziesz odpowiedzialny za utrzymywanie relacji z klientem poprzez prawidłową obsługę składanych zamówień. Do Twoich obowiązków należeć będzie odpowiadanie na zapytania ze strony klientów oraz produkcji, udzielanie im informacji oraz wprowadzanie zamówień do systemu.

Idealny kandydatznakomicie posługuję się językiem francuskim (poziom C1/C2) zarówno w mowie, jak i w piśmie. W stopniu komunikatywnym posługuje się również językiem angielskim (poziom B2). Szukamy osób otwartych, komunikatywnych i energicznych. Doświadczenie w Customer Service lub doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji będzie dodatkowym atutem.

Klient oferujeszeroki pakiet benefitów pozapłacowych takich jak: prywatna opieka medyczna, karta multisport, oraz premia roczna uzależniona od wyników.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta oraz spełniasz powyższe kryteria wyślij nam swoje CV klikając przycisk „Aplikuj".


Oferta jest ważna jeszcze 20 dni


Gdzie szukać pracy jako Pracownik biurowy z językiem francuskim

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik biurowy z językiem francuskim w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik biurowy z językiem francuskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik biurowy z językiem francuskim, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii