Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Specjalista ds. Ochrony Środowiska (nr ref.: 10145)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie
Data: 14-06-2019, do końca 23 dni
Praca Specjalista ds. Ochrony Środowiska (nr ref.: 10145)

Opis stanowiska
  • nadzór nad dokumentacją, prowadzenie ewidencji, sprawozdań, statystyk
  • obsługa portali KOBIZA, BDO
  • tworzenie dokumentacji i instrukcji systemowych w zakresie ochrony środowiska
  • komunikacja z instytucjami zewnętrznymi w zakresie recyklingu, gospodarka odpadami, organizacja odzysku
  • utrzymanie wdrożonego zintegrowanego systemu zarządzania zgodnego z normami ISO
  • przeprowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie ochrony środowiska
  • współpraca z działem BHP i Pełnomocnikiem ds ISO.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska)
  • dobra znajomość aktualnych przepisów prawnych ochrony środowiska
  • doświadczenie w pisaniu sprawozdań w tym do BDO, KOBIZE, znajomość norm ISO
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w stresie
  • otwartość i pomysłowość
  • niekonwencjonalne rozwiązania
Oferujemy
  • cekawą prace pełną wyzwań
  • możliwość doskonalenia umiejętności w zakresie środowiska oraz Systemu Zarządzania ISO
  • benefity pozapłacowe

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Ochrony Środowiska (nr ref.: 10145)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Ochrony Środowiska (nr ref.: 10145) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Ochrony Środowiska (nr ref.: 10145) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska (nr ref.: 10145), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Specjalista ds. Ochrony Środowiska (nr ref.: 10145), Łódź