Inżynier Elektronik

Axamo Sp. z o.o. Mielec Wynagrodzenie do negocjacji

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Realizujemy projekty na stanowiska managerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym klientem jest nowoczesna i rozpoznawalna firma produkcyjna o globalnym zasięgu. W związku z nowymi projektami, dalszą rozbudową działu elektroniki i struktur firmy poszukujemy kolejnych kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska KONSTRUKTORA ELEKTRONIKA lub ELEKTRONIKA PROGRAMISTY. Poszukujemy Kandydatów na każdym poziomie zaawansowania - zarówno doświadczonych specjalistów, jak i nastawionych na rozwój i naukę absolwentów, poszukujących pierwszych wyzwań zawodowych.

Miejsce pracy: Mielec
Wymiar pracy: pełny etat
System pracy: jednozmianowy, elastyczne godziny pracy
Forma zatrudnienia: umowa o pracę (podpisywana bezpośrednio z Pracodawcą)

Główne zadania na stanowisku

Konstruktor elektronik będzie odpowiedzialny przede wszystkim za projektowanie układów elektronicznych, udział w uruchamianiu oprzyrządowania na produkcji, odpowiedni dobór materiałów i elementów do zastosowania w wyrobie oraz opracowywanie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania wobec Kandydatów

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki elektroniczne)
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer/ Eagle lub innego systemu do wspomagania projektowania układów elektronicznych
  • Praktyczna wiedza z zakresu szeroko rozumianej elektroniki oraz chęć dalszego rozwoju w tym kierunku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Rozwinięte kompetencje miękkie, dyspozycyjność, kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stałą i stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę
  • Realną możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach branżowych i kursach językowych)
  • Inne pozapłacowe i płacowe benefity (między innymi dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę we wspierającym zespole, w przyjaznej i niekorporacyjnej atmosferze sprzyjającej realizacji własnych pomysłów
  • Ciekawą pracę, różnorodność realizowanych projektów i współpracę z prestiżowymi i rozpoznawalnymi markami

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Elektronik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Elektronik w miejscowości: Mielec jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Elektronik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Elektronik, praca w Mielec dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.