Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 13-06-2019, do końca 68 dni
Praca Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przygotowania produkcji.


Nie wymagamy doświadczenia!

Dla nas najważniejsze jest, abyś posiadał zdolności manualne i był zaangażowany w to, co robisz. Twoim dodatkowym atutem będzie obsługa elektronarzędzi, ale nie jest to warunek konieczny.

Proponujemy Ci:

wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 2400 zł netto oraz zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Weekendy przeznaczamy na odpoczynek, dlatego pracujemy od poniedziałku do piątku na 2 zmiany: 6-14 oraz 10-18. U nas będziesz miał możliwość połączenia nauki z pracą oraz zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego. 

Do Twoich zadań będzie należeć:

wycinanie płyt oraz kontrola nad odpowiednim przebiegiem procesu produkcji.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Aplikuj już teraz! Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 68 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przygotowania produkcji - zarobki do 2400 zł netto, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.