Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Operator maszyn - wytłaczarki

Lokalizacja: Baniocha , mazowieckie;

Firma OFITEX obecna jest na rynku od 22lat. Jesteśmy czołowym producentem profili budowlanych i wykończeniowych z PCV w kraju. W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze: operator wytłaczarki

Opis stanowiska
  • Obsługa linii produkcyjnej do wytłaczania profili PCV ( uruchamianie, nadzór )
  • Dążenie do wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego
  • Przeprowadzanie czynności pomocniczych związanych z procesem produkcji (zmiany asortymentu, mycie i konserwacja, drobne bieżące naprawy i modernizacje itp.).
  • Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy,
  • Terminowa realizacja planów produkcyjnych dla obsługiwanych linii.
  • Zgłaszanie, wdrażanie własnych projektów poprawiających funkcjonowanie produkcji
Wymagania
  • Wykształcenie minimum techniczne lub zawodowe/średnie.
  • Doświadczenie przy wytłaczaniu PCV
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa PVC
  • Zaangażowanie, sumienność i pracowitość
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Oferujemy
  • Stałą pracę na pełny etat oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • Pracę w stabilnej firmie;
  • Dogodny dojazd, blisko przystanek PKS

Świetna lokalizacja

Umowa o pracę

System Premiowy

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn - wytłaczarki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn - wytłaczarki w miejscowości: Baniocha jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy OFITEX Katarzyna Fedorowicz lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn - wytłaczarki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn - wytłaczarki , praca w Baniocha dopasowana do Twoich wymagań.OFITEX Katarzyna Fedorowicz praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
OFITEX Katarzyna Fedorowicz

Praca Operator maszyn - wytłaczarki , Baniocha

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Iwona Kramek

iwona.kramek@ofitex.pl

692777919

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie