Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystent/Asystentka Zarządu

Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Data: 13-06-2019, do końca 85 dni
Praca Asystent/Asystentka Zarządu

FUNDUSZ HIPOTECZNY YANOK

Specjalistyczna polska firma z obszaru finansów oferująca atrakcyjne pożyczki hipoteczne dla firm oraz oferująca Weksle Inwestycyjne Nieruchomościowe dla inwestorów indywidualnych.

Fundusz należy do Grupy KRN Media, która ma ponad 25 letnią tradycję funkcjonowania na rynku nieruchomości, obsługi rynku nieruchomości oraz inwestycji powiązanych z nieruchomościami.

W związku z awansem dotychczasowej Asystentki, zatrudnimy na stanowisko: ASYSTENTKA/ASYSTENT ZARZĄDU

Opis stanowiska
  • Wsparcie Zarządu w wykonywaniu obowiązków;
  • Prowadzenie bieżących spraw oraz kalendarza spotkań;
  • Umawianie spotkań Zarządu oraz prowadzenie terminarza;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów, zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji;
  • Sporządzanie cotygodniowych raportów, zestawień oraz dokumentów na potrzeby Zarządu;
  • Obsługa sekretariatu;
  • Prowadzenie organizacyjne oraz administracyjne biura;
  • Koordynacja spotkań zewnętrznych i wewnętrznych;
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie prawnicze lub ekonomiczne);
  • Czynne prawo jazdy;
  • Komunikatywność oraz zdolności interpersonalne;
  • Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu;
  • Doskonała znajomość MS Office;
  • Łatwość przygotowywania dokumentów oficjalnych oraz wewnętrznych;
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia ze stałą pensją oraz premiami;
  • Szkolenia i wsparcie przełożonych;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Perspektywy dalszego rozwoju zawodowego oraz awansu;

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako Asystent/Asystentka Zarządu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/Asystentka Zarządu w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fundusz Hipoteczny Yanok sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/Asystentka Zarządu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/Asystentka Zarządu, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Fundusz Hipoteczny Yanok sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Anna Naściszewska

rekrutacja@yanokhipoteczny.pl

605877476

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie