Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Specjalista ds. Wsparcia Operacji

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie;

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki. Jesteśmy jedną z wiodących firm spedycyjnych i logistycznych w Europie Środkowej.
Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko: Specjalista ds. Wsparcia Operacji

Zadania:
  • współdziałanie w Zespole w celu osiągania wysokiej jakości pracy Działu Operacyjnego,
  • prowadzenie kontroli pracy Kurierów,
  • rozliczanie kurierów,
  • sporządzanie raportów na potrzeby działu,
  • kontakty z Klientami (telefoniczne i bezpośrednie w Oddziale),
  • monitorowanie terminowej realizacji zleceń,
  • obsługa serwisu dokumentów zwrotnych,
  • wprowadzanie danych do systemu.
Wymagania:
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • dyspozycyjność (praca na II zmiany),
  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się międzynarodowej firmy.

Gdzie szukać pracy jako Specjalista ds. Wsparcia Operacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Wsparcia Operacji w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Grupa Geis lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Specjalista ds. Wsparcia Operacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Operacji, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Grupa Geis praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Grupa Geis

Praca Specjalista ds. Wsparcia Operacji, Bydgoszcz

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie