Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Pracownik magazynu

Lokalizacja: Katowice , śląskie;

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749), działająca w ramach agencji pracy PowerJobs dla Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukuje Kandydatów do pracy.

Zakres obowiązków:
  • bieżąca realizacja zamówień produkcyjnych zgodnie ze specyfikacją magazynową
  • realizowanie planu rozładunków i załadunków do klientów zgodnie z specyfikacją i terminami awizacji
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • bieżące wypełnianie dokumentacji magazynowej
Oczekujemy:
  • książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do jej wyrobienia)
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • dokładność i systematyczność
  • predyspozycje do pracy fizycznej
  • pełna dyspozycyjność do pracy od pon. do pt. na 3 zmiany
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, po 6 miesiącach możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
  • wynagrodzenie ok. 2800 - 3000 zł brutto / miesiąc (za średnio 168 godzin pracy)
  • comiesięczną premie za brak absencji chorobowych +120 zł brutto
  • dla osób zainteresowanych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych z dodatkiem +50% (do kilkunastu w skali miesiąca)
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • pracę w firmie mieszczącej się w Siemianowicach Śląskich (na granicy z Katowicami, okolice przystanku Dąbrówka Mała Centrum Handlowe / Dąbrówka Mała Le Ronda)

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
PowerJobs Sp. z o.o.

Praca Pracownik magazynu, Katowice

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie