Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii

Lokalizacja: Alken , Flandria
Data: 12-06-2019, do końca 18 dni
Praca Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Produkcja wkładów cynkowych do trumien


Opis stanowiska

Głównym zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie tworzenie wkładów cynkowych. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za cięcie płyt metalowych, gięcie ich do odpowiedniego kształtu oraz lutowanie gotowej formy. Będziesz także odpowiedzialny za przestrzeganie zasad BHP na miejscu pracy.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy fizycznej(zwłaszcza w branży produkcyjnej). Posiadanie umiejętności lutowania będzie mile widziane. Twoja znajomość języka angielskiego powinna umożliwiać swobodną komunikację. Możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem będzie dodatkowym atutem. Powinieneś również posiadać ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 11,94 euro brutto, płatne nadgodziny 150% oraz dodatki w postaci trzynastej pensji, opieki polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii, opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd za granicę swoim samochodem otrzymasz również kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
11,94 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 18 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ"”


1.Administratorem danych osobowych podanych przez Kandydata jest Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, przy ul. Zygmunta Felczaka nr 11, 71-417 Szczecin, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000220399.

2. Kontakt z osobą realizującą zadania inspektora danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: j.marczewska@ksservice.pl lub pisemnie na adres administratora danych z dopiskiem „inspektor danych osobowych”.

3. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji na wolne miejsce pracy, na podstawie Kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia RODO.

4. Dane osobowe Kandydata mogą być przekazywane innym podmiotom zainteresowanym Kandydatem.

5. Dane osobowe Kandydata będą przechowywane: a) przez 1 rok od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego, a przez 2 lata od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych - dla celu przyszłych procesów rekrutacyjnych.

6. Kandydatowi przysługuje prawo żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przenoszenia danych.

7. Kandydat, który wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych ma prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

8. Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, że przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy rozporządzenia.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek jest warunkiem niezbędnym do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym zgodnie z przepisami określonymi w Kodeksie pracy oraz z aktami wykonawczymi do tej ustawy. Konsekwencją niepodania danych jest brak możliwości uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym.

10. Organem nadzoru w zakresie ochrony danych osobowych w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie. Kandydat ma prawo wnieść skargę do PUODO jeżeli uważa, że jego dane osobowe przetwarzane są nieprawidłowo.

11. Dane osobowe Kandydata będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po stronie Kandydata, przy czym Kandydatowi przysługuje prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.


Gdzie szukać pracy jako Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii w miejscowości: Alken jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii, praca w Alken dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii, Alken


.
Oferta jest ważna jeszcze 18 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Adrianna Przybył

a.przybyl@ksservice.pl

504862601

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie