Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii

Lokalizacja: Alken , Flandria
Data: 12-06-2019, do końca 69 dni
Praca Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Produkcja wkładów cynkowych do trumien


Opis stanowiska

Głównym zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie tworzenie wkładów cynkowych. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za cięcie płyt metalowych, gięcie ich do odpowiedniego kształtu oraz lutowanie gotowej formy. Będziesz także odpowiedzialny za przestrzeganie zasad BHP na miejscu pracy.

Wymagania

Poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w pracy fizycznej(zwłaszcza w branży produkcyjnej). Posiadanie umiejętności lutowania będzie mile widziane. Twoja znajomość języka angielskiego powinna umożliwiać swobodną komunikację. Możliwość wyjazdu do Belgii własnym samochodem będzie dodatkowym atutem. Powinieneś również posiadać ubezpieczenie w ZUS lub KRUS na 30 dni przed wyjazdem.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 11,94 euro brutto, płatne nadgodziny 150% oraz dodatki w postaci trzynastej pensji, opieki polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii, opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny. Jeśli zdecydujesz się na wyjazd za granicę swoim samochodem otrzymasz również kartę paliwową oraz dodatek amortyzacyjny.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
11,94 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 69 dni


Gdzie szukać pracy jako Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii w miejscowości: Alken jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja wkładów cynkowych do trumien (bez doświadczenia) - wynagrodzenie 11,94 euro brutto - praca w Belgii, praca w Alken dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.