Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Asystent/ Asystentka

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

POS Group sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Aktualnie dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Asystent/Asystentka

Zadania:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania jednostki organizacyjnej i obsługa bieżących spraw
  • organizacja spotkań biznesowych oraz przygotowanie i weryfikacja materiałów na spotkania
  • współpraca z zespołami w toku realizowanych projektów
  • efektywne zarządzanie kalendarzem spotkań
  • realizacja i rejestrowanie zamówień w wewnętrznych systemach
  • kompleksowe zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji oraz koordynacja przepływu informacji
Masz szansę na rozwój, jeśli:
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i słowną (współpraca z menedżerem anglojęzycznym)
  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • swobodnie używasz pakietu Microsoft Office
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole i dobrą organizację pracy
  • zainteresowanie branżą ICT będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym Zespole i miłej atmosferze
  • możliwość własnego rozwoju
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz karty MultiSport

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ Asystentka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ Asystentka w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy POS-Group sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ Asystentka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ Asystentka, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.POS-Group sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
POS-Group sp. z o.o.

Praca Asystent/ Asystentka, Warszawa

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie