Wyszukaj spośród 9414 ofert pracy

Wdrożeniowiec systemu TimeLine/ERP

Lokalizacja: Rzeszów , podkarpackie;

Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Naszym Klientem jest firma z branży IT dostarczająca swoje rozwiązania zarówno dla biznesu (branża medycyna, budownictwo, przemysł, energetyka i gazownictwo), uczelni wyższych jak i instytucji publicznych

Zakres obowiązków na tym stanowisku:
  • uczestnictwo w projektach i realizowanie zadań związanych z wdrożeniami i utrzymaniem systemu TimeLine ERP,
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe,
  • tworzenie raportów w systemie ERP,
  • testowanie wytworzonych rozwiązań,
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
Oczekiwania wobec kandydata:
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym umożliwiającym porozumiewanie się, czytanie i tworzenie dokumentacji,
  • znajomości podstaw programowania C#,
  • znajomości zasad działania relacyjnych baz danych i umiejętności tworzenia zapytań w języku SQL,
  • wiedzy merytorycznej z obszaru produkcji,
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywności,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • prawa jazdy kat. "B
  • Mile widziane kompetencje:
    • znajomość systemów ERP Comarch XL, ERP Optima, Altum, ERP TETA lub innych,
    • znajomość zagadnień związanych z logistyką, utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej,
    • znajomość relacyjnej bazy danych SAP Sybase SQL Anywhere.
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie uzależnione od wyników
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Szerokie i przejrzyste możliwość rozwoju zawodowego

Gdzie szukać pracy jako Wdrożeniowiec systemu TimeLine/ERP

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wdrożeniowiec systemu TimeLine/ERP w miejscowości: Rzeszów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Axamo Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wdrożeniowiec systemu TimeLine/ERP Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wdrożeniowiec systemu TimeLine/ERP, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Axamo Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Axamo Sp. z o.o.

Praca Wdrożeniowiec systemu TimeLine/ERP, Rzeszów

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie