Wyszukaj spośród 9290 ofert pracy

Elektryk utrzymania ruchu na zakładzie przemysłowym

Lokalizacja: Katowice , śląskie
Data: 12-06-2019, do końca 16 dni
Praca Elektryk utrzymania ruchu na zakładzie przemysłowym

Duża firma rozwojająca swoje oddziały od ponad 100 lat na śląsku poszukuje na swoje zakłady Elektryków Utrzymania Ruchu.

Stabilna firma oferująca pracę specjalistom w swojej dziedzinie jak i rozwijająca nowe pokolenia. Nie ma dla Nas znaczenia Twój wiek- szukamy osób które nie boją się elektryki przemysłowej!

Zapewniamy wszystkim naszym pracownikom godziwe wynagrodzenie oraz umowę o pracę! Zgłoś się do Nas i pracuj z najlepszymi- bądź najlepszy!

Firma ma kilka zakładów przemysłu ciężkiego na które poszukuje pracowników, między innymi szukamy osoby do: Katowic, Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, Piekar Śląskich, Ornontowic, Bierunia, Będzina, Bytomia.


Czym będziesz się zajmować i gdzie?
 • konserwacja, naprawa, kontrola instalacji elektrycznej na zakładzie
 • konserwacja, naprawa, kontrola maszyn i urządzeń od starony elektrycznej

... W skrócie- pilnował żeby zakład działał tak jak należy!

 

 

 

 

 

 

Szukamy osób które:
 • posiadają doświadczenie w elektryce (mile widziane działy utrzymanai ruchu w przemyśle)
 • posiadają uprawnienia SEP do 1 kV
 • inne mile widziane uprawnienienia: UDT, G2, SEP na wyższe napięcia oraz dozorowe, i inne 
 • mile widzine doświadzcenie jako elektromonter utrzymania ruchu na zakładach przemysłu ciężkiego, na kopalniach (nieazleżnie czy na powierzchni czy pod ziemią), elektrowniach, przy produkcji maszyn itp.
 • mile widziane doświadczenie w pomiarach napięć 6kV 
 • mile widziane doświadczenie i uprawnienia na konserwację dźwigów i suwnic
Co otrzymasz w zamian za swój wysiłek:
 • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę (dla osób z doświadczeniem możliwośc umowy o pracę od razu na czas nieokreślony)
 • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji - zarobki do ustalenia na bezpośredniej rozmowie z kierownikiem w granicach podanych widełek 
 • godziny pracy: 6-14, 14-22, 22-6 (do ustalenia według preferencji)
 • niezbędne narzędzia do pracy
 • możliwość szkoleń i awansów (nasz kierownik robót elektrycznych też zaczynał dokładnie od tego stanowiska) oraz podnoszenia swoich kompetencji (dodatkowe uprawnienia już w pierwszym miesiącu pracy)
 • dodatkowe wynagrodzenie za frekwencję
 • możliwość pracy w weekendy (płatne 170-200% za dzień)
Dodatkowe Informacje

Masz jakieś pytania? Wyślij swoje CV- na pewno oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie :)

Wynagrodzenie
5000 PLN / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 16 dni

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".


Gdzie szukać pracy jako Elektryk utrzymania ruchu na zakładzie przemysłowym

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk utrzymania ruchu na zakładzie przemysłowym w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PRO Solution Sp. z o. o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk utrzymania ruchu na zakładzie przemysłowym Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk utrzymania ruchu na zakładzie przemysłowym, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.PRO Solution Sp. z o. o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
PRO Solution Sp. z o. o.


Praca Elektryk utrzymania ruchu na zakładzie przemysłowym, Katowice


.
Oferta jest ważna jeszcze 16 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Arkadiusz Kardyś

biuro@talentselect.pl

508138508

https://talentselect.pl

KRAZ: 12614

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Podobne ogłoszenia
Junior Python Developer

Katowice, śląskie


Java Developer

Katowice, śląskie


Mechanik samochodowy

Katowice, śląskie


Tester oprogramowania

Katowice, śląskie


Ogłoszenia Pracodawcy