Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 12-06-2019, do końca 69 dni
Praca Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn CNC.


Ważne, abyś:

obsługiwał elektronarzędzia i był dyspozycyjny do pracy w systemie III zmianowym. Mile widziana jest umiejętność odczytywania rysunku technicznego, ale nie jest to warunek konieczny.

Zapewniamy:

wynagrodzenie w wysokości ok. 2400 zł netto miesięcznie. Oferujemy zatrudnienie na umowę zlecenie, jednak po 3 miesiącach istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio do naszego Klienta. Pracujemy od poniedziałku do piątku, weekendy są wolne. Na początek naszej współpracy zapewniamy Ci profesjonalne wdrożenie w obowiązki.

Twoje główne obowiązki:

obsługa maszyn CNC, dbanie o odpowiedni przebieg produkcji oraz nadzór nad jakością wyprodukowanych wyrobów.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Zachęcamy do aplikowania! Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl 

Oferta jest ważna jeszcze 69 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn CNC - zarobki ok. 2400 zł netto, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.