Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 12-06-2019, do końca 71 dni
Praca Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier.


Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 300 zł brutto oraz atrakcyjne premie do 600 zł brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku na jedną zmianę: 7-15. Ponadto oferujemy świadczenia pozapłacowe, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport. Na początku zapewniamy Ci profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy. Z nami będziesz miał szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji.

Oczekujemy:

uprawnień na wózki widłowe (nie muszą być UDT) oraz półrocznego doświadczenia na podobnym stanowisku. Ponadto liczymy na umiejętność obsługi komputera.

Twoje zadania:

obsługa wózka widłowego, przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa komputerowego systemu magazynowego oraz prowadzenie dokumentacji.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Jeżeli jesteś zainteresowany, to wyślij swoje CV! Na Twoje pytania odpowiemy pod numerem telefonu: 506 561 859 lub mailowo: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 71 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.