Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator/ka maszyn - darmowy transport!

Lokalizacja: Oborniki , wielkopolskie
Szamotuły , wielkopolskie
Obrzycko , wielkopolskie
Połajewo , wielkopolskie
Rogoźno , wielkopolskie
Murowana Goślina , wielkopolskie
Data: 12-06-2019, do końca 69 dni
Praca Operator/ka maszyn - darmowy transport!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży stalowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator/ka maszyn.

Oczekujemy:
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • mile widziany rysunek techniczny
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji
  • bezpłatny dojazd pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna i Murowanej Gośliny
  • opiekę koordynatora personalnego
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podniesienia własnych kompetencji
Twoje zadania:
  • obsługa maszyn i urządzeń na poszczególnych stanowiskach
  • kontrola przebiegu produkcji
  • monitorowanie jakości produkowanych wyrobów

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

Darmowy transport

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Zachęcamy do aplikowania! Na Twoje pytania odpowiemy pod numerem: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator/ka maszyn - darmowy transport!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator/ka maszyn - darmowy transport! w miejscowości: Murowana Goślina jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator/ka maszyn - darmowy transport! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator/ka maszyn - darmowy transport! , praca w Murowana Goślina dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.