Wyszukaj spośród 8938 ofert pracy

Pracownik produkcji (Łódź Widzew)

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;
Opis stanowiska
  • proste prace produkcyjne przy montowaniu elementów,
  • praca przy obsłudze maszyn produkcyjnych.
Wymagania
  • motywacja i chęci do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do pracy 2- bądź 3-zmianowej.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowy o prace na dłuższy okres,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • karta multisport - OK system,
  • wysokie premie za polecenie,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji (Łódź Widzew)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (Łódź Widzew) w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji (Łódź Widzew) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (Łódź Widzew), praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Trenkwalder

Praca Pracownik produkcji (Łódź Widzew), Łódź

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie