Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii

Lokalizacja: Temse , Belgia , Flandria
Data: 11-06-2019, do końca 70 dni
Praca Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Rzeźnik


Twoje obowiązki:

Do Twoich zadań na tym stanowisku będzie należało cięcie/ wykrawanie mięsa wieprzowego, przygotowanie mięsa do dalszej obróbki (sortowanie, przyprawianie, gotowanie części wieprzowych) oraz obsługa maszyn znajdujących się na terenie zakładu. 

Wymagania

Aktualnie poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie na stanowisku rzeźnika oraz potrafią obsługiwać maszyny przeznaczone do dalszego procesu obróbki mięsa. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym i gotowość do wyjazdu własnym autem będzie stanowić Twój dodatkowy atut.

Oferujemy

W zamian za Twoją wiedzę i doświadczenie oferujemy, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za godzinę, pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodzinykarty paliwowej oraz trzynastej pensji jak i opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
2400,00 EUR / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 70 dni


Gdzie szukać pracy jako Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii w miejscowości: Temse , Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przy wykrawaniu mięsa wieprzowego - nawet 2400 euro brutto - Praca w Belgii , praca w Temse , Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.