Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji (pakowacz wędlin)- wynagrodzenie 13,72 euro/h- praca w Belgii

Lokalizacja: Temse , Belgia , Flandria
Data: 11-06-2019, do końca 72 dni
Praca Pracownik produkcji (pakowacz wędlin)- wynagrodzenie 13,72 euro/h- praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.
Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży mięsnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji/ pakowacz wędlin


Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie należało pakowanie mięsa wieprzowego na linii produkcyjnej oraz etykietowanie i weryfikacja jakości i szczelności zapakowanych produktów.

Wymagamy

Doświadczenia na stanowisku pracownika produkcji w branży mięsnej, znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, dodatkowym atutem będzie możliwość wyjazdu do Belgii samochodem.

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 13,72 euro brutto za godzinę, płatne nadgodziny 150%. Dodatkowo zapewniamy pakiet benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, karty paliwowej, trzynastej pensji jak i opiekę polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
13,72 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 72 dni


Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji (pakowacz wędlin)- wynagrodzenie 13,72 euro/h- praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji (pakowacz wędlin)- wynagrodzenie 13,72 euro/h- praca w Belgii w miejscowości: Temse , Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji (pakowacz wędlin)- wynagrodzenie 13,72 euro/h- praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji (pakowacz wędlin)- wynagrodzenie 13,72 euro/h- praca w Belgii , praca w Temse , Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.